Podporují nás

Hlavní stránka / Podporují nás


Naše středisko je součástí největší skautské organizace v České republice, kterou je Junák - český skaut, z.s. V rámci Junáka spadáme pod Krajskou radu v Praze a dále pak pod Okresní radu Junáka v Praze 2.


 


Činnost našeho střediska podporuje mnoho institucí, organizací, společností i jednotlivců, kterým tímto děkujeme!

Mezi naše nejdůležitější podporovatele patří:

 

Nejvýznamnějším poskytovatelem dotací pro Junáka je Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Peníze jsou jednotlivým organizačním jednotkám poskytovány buď automaticky (provozní dotace) nebo na základě žádosti/projektu (neorganizovaná mládež, dotace na stavby...). Více zde.

 

 


Naše středisko díky svému působení v Hlavním městě Praha čerpá finanční prostředky na svou činnost také od Magistrátu.

 

 

 


Městská část Praha 3 nám laskavě poskytla prostory, v nichž naše středisko sídlí, a ve kterých se odehrávají schůzky a porady oddílu Lumturo. Praha 3 je naším významným podporovatelem již řadu let a také my se snažíme svým programem a činností přispět k rozkvětu celého Žižkova.

 

 

Renomovaná firma Netservis nám bezplatně poskytuje doménu a provoz našich webových stránek, podobně jako stránek oddílu Lumturo či stránek, vytvořených ke 30letému výročí vzniku tohoto oddílu.

 


Farnost Zlíchov pod svou střechou ukrývá mimo jiné také sídlo 379. oddílu Ignis, který zase na oplátku posiluje řady místních farníků.

 

 

 


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2024

Skautské středisko Maják Praha 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.