Stezka písmáků 2016

Hlavní stránka / Akce / Stezka písmáků / Stezka písmáků 2016

26.5.2016

Stezka písmáků 2016 Oldskauti z kmene dospělých Ječná pořádají ve spolupráci s Klubem Pathfinder již 17. ročník soutěže ve znalostech Bible!

Soutěž probíhá

a) nově online – viz http://www.stezkapismaku.cz, přičemž druhé kolo je společné jak uvádí bod b)

b) formou písemného testu, a to dvoukolově - 1. kolo se koná v místě bydliště účastníků s opravou korespondenční formou. Postupující se pak sejdou ke druhému kolu v Praze. Test je vždy vyhodnocen organizátory a správné odpovědi ohodnoceny body; v 1. kole všichni získávají zelený odznak soutěže, v 2. kole "vyhrávají" červený odznak soutěžící, kteří dosáhnou potřebného limitu bodů, avšak v tomto finálovém kole si všichni bez rozdílu vyberou pěknou knížku. Soutěžit mohou jak jednotlivci, tak i skupiny (týmy dle vyznačení na soutěžních testech), a to celkem ve třech věkových kategoriích pro děti a mládež, ve čtvrté kategorii dospělých soutěží pouze jednotlivci:

* kategorie N (nejmladší) - do 9 let včetně

* kategorie M (mladší) - 10 až 12 let včetně

* kategorie S (starší) - 13 až 17 let včetně

* kategorie P (pokročilí) - od 18 let výše

V 1. ani ve 2. kole není při soutěži dovoleno používat Bibli ani jiné pomůcky - děti tak čerpají výhradně ze svých znalostí. Pro každý rok jsou v otázkách předloženy dětem otázky vždy z předem určených biblických knih, takže děti mají možnost se dopředu připravit. Více informací najdete na http://www.pathfinder.cz/akce/stezka-pismaku/

 

autor: Jan Synek  |   sekce: Stezka písmáků   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Sdílet na FacebookPoslat odkaz emailemVytisknout tuto stránku

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2023

Skautské středisko Maják Praha 

Administraci zajišťuje redakční systém společnosti NETservis s.r.o.